Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVE

Këtu ndiqni direkt Prishtina-Ibar

Këtu ndiqni direkt Prishtina-Ibar


2 November, 2021 @19:06

Përballja mes Prishtinës dhe Ibar ka filluar para pak minutash, ndërsa ndeshjen direkt përmes kanalit të Youtube mund ta shikoni këtu:


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League