Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA KUVENDI

Krasniqi, mbetet kreu i trajnerëve

BOROZANI/Erdis Driza

Krasniqi, mbetet kreu i trajnerëve


13 September, 2014 @19:10

Arben Krasniqi, ish trajner i Sigal Prishtinës dhe RTV 21, ka fituar besimin e kolegëve të tij për të qenë edhe një mandat kreu i Shoqatës së Trajnerëve të Basketbollit të Kosovës, SHTBK. 

Kransiqi, nuk ka pasur fare kundërkandidat, derisa nënkryetar i Shoqatës në fjalë u zgjodh Ibrahim Karabeg, e anëtarë të Bordit: Albert Sylejmani, Mark Rodiqi, Bardhyl Mjaku, Pal Syla dhe Edin Kërveshi. 


MAQEDONI

Liria, tërhiqet nga garat

International

Liria, tërhiqet nga garat

12/09/14 @ 20:01

BLACK MAMBA

Kobe në Gjermani

NBA

Kobe në Gjermani

12/09/14 @ 16:38

EKSKLUZIVE

“Hesapi i shtëpisë nuk u përputh me atë të çarshisë”

Spanja 2014/Analiza

“Hesapi i shtëpisë nuk u përputh me atë të çarshisë”

12/09/14 @ 09:22

BESA

Reagon Besa, kërkon kohë shtesë

FBK Superliga

Reagon Besa, kërkon kohë shtesë

11/09/14 @ 22:57

NJOFTIMI I FBK-së

FBK: Sot mbyllet afati për dorëzim të dokumentacionit të kritereve të licensimit dhe garimit

FBK Superliga

FBK: Sot mbyllet afati për dorëzim të dokumentacionit të kritereve të licensimit dhe garimit

21/07/23 @ 12:48

MITROVICASIT NË GARA EVROPIANE

Trepça në FIBA Europe Cup

FBK Superliga/International

Trepça në FIBA Europe Cup

21/07/23 @ 11:52

PERFORMANCAT MË TË MIRA INDIVIDUALE

TOP 3-shja e Kosovës ndaj Zvicrës

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket

TOP 3-shja e Kosovës ndaj Zvicrës

20/07/23 @ 12:14

TRANSMETIMI ONLINE

Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket

Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online

19/07/23 @ 11:39

FAVORIT MYSAFIRËT

Bastoret: Zvicra favorite e lehtë ndaj Kosovës

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket

Bastoret: Zvicra favorite e lehtë ndaj Kosovës

19/07/23 @ 11:07

VIZITË E RËNDËSISHME PËR FEDERATËN

Drejtori ekzekutiv i FIBA Evropës, mysafir në ndeshjen Kosova-Zvicra

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket

Drejtori ekzekutiv i FIBA Evropës, mysafir në ndeshjen Kosova-Zvicra

18/07/23 @ 22:33

LISTA PËRFUNDIMTARE

Rami Hadar shpall 12-shen e Kosovës ndaj Zvicrës

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Rami Hadar shpall 12-shen e Kosovës ndaj Zvicrës

18/07/23 @ 20:37

MEMEDI TE YLLI!

Rrezart Memedi kalon prej Prishtinës te Ylli

FBK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Rrezart Memedi kalon prej Prishtinës te Ylli

17/07/23 @ 23:19

FLET SELEKTORI

Rami Hadar: Më të mirën për rezultat pozitiv

FBK Superliga/Përfaqësueset e tjera/International

Rami Hadar: Më të mirën për rezultat pozitiv

17/07/23 @ 16:44

FLET KAPITENI

Dardan Berisha: Palestra të jetë plotë, japim 100%

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket

Dardan Berisha: Palestra të jetë plotë, japim 100%

17/07/23 @ 16:38


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga