Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BLACK MAMBA

Kobe në Gjermani

Kobe në Gjermani


12 September, 2014 @16:38

Super ylli i Los Angeles Lakersit, Kobe Bryant shkoi në Gjermani për t’u kontrolluar, i cili ishte lënduar nga tetiva e akilit.

Black Mamba, do të mjekohet tek mjeku i famshëm, Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt, ku do të bëj një kontroll rutinore dhe terapinë e ashtuquajtur “Orthokine”.

Bryant, javën e kaluar, kishte dhënë një deklaratë se nuk po mundet të kërcej dhe nuk është më i shpejtë se sa që ka qenë.


 
Të gjitha lajmet nga NBA