Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Kupa e Kosovës, dita e finaleve

TOPSPORTI / ARKIV

Kupa e Kosovës, dita e finaleve


13 February, 2022 @10:26

Një ditë me 3 finale në basketbollin e Kosovës.

Në “Karagaç” të Pejës sot përmbyllet edicioni i Kupës së Kosovës për këtë vit, e në fund do t’i kemi 3 skuadra që do ta festojnë suksesin e tyre.

TREPÇA - BASHKIMI (PARANDESHJA)

Finalja e parë e ditës luhet me fillim nga ora 12:00 mes New Basketit dhe Istogut (Kupa e Ligës së Parë), më pas me fillim nga ora 15:00 luhet finalja e vajzave mes Bashkimit dhe Prishtinës, e më pas në ora 18:00 luhet finalja mes Trepçës dhe Bashkimit te meshkujt (Kupa e Superligës).


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës