Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: IRONI NAHARIYA - PRISHTINA

Mbyllet çereku i parë, Ironi Nahariya në epërsi ndaj Prishtinës

Mbyllet çereku i parë, Ironi Nahariya në epërsi ndaj Prishtinës


15 February, 2022 @19:21

Posa ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së fundit të fazës grupore për Prishtinën në kuadër të Grupit B të BIBL.

Pas 10-minutave të para të lojës, rezultati është 29-26 në të mirë të Ironi Nahariya.

Më efikasi te vendasit është Branch me 15 pikë, ndërsa te mysafirët është Lejzon Zeqiri me 14 pikë.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League