Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE TOURNAMENT

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2021/22)

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2021/22)


15 February, 2022 @15:57

Kupa e Kosovës përfundoi me fitoren e Trepçës kundër Bashkimit.

TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e Kupës së Kosovës, bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e Kupës e përbëjnë:

1.Valon Bunjaku (Bashkimi)
2.Dardan Berisha (Peja)
3.Julien Lewis (Bashkimi)
4.Drilon Hajrizi (Trepça)
5.Andrew Gordon (Trepça)


ORARI I XHIROS VII

Derbi kosovar në Ligën Unike, Penza-Prishtina

Liga Unike

Derbi kosovar në Ligën Unike, Penza-Prishtina

15/02/22 @ 15:41

KOSOVA

Hidhet shorti për garat ndërkombëtare ku garon Kosova

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave/Përfaqësuesja

Hidhet shorti për garat ndërkombëtare ku garon Kosova

15/02/22 @ 15:01

TRAJNER KROAT

Franko Sterle rikthehet në Prizren!

FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/International/Transfere

Franko Sterle rikthehet në Prizren!

15/02/22 @ 14:16

PAMJET E MVP TË KUPËS

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

15/02/22 @ 14:02

DUELI FINAL I GRUPIT

Prishtina në Izrael, për duelin e kthimit ndaj Ironi Nahariya

Balkan League

Prishtina në Izrael, për duelin e kthimit ndaj Ironi Nahariya

15/02/22 @ 11:20

TRAJERI I KBF BASHKIMI

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Transfere

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

14/02/22 @ 15:41

VIDEO E FINALES

Highlights: Trepça-Bashkimi

Kupa e Kosovës

Highlights: Trepça-Bashkimi

13/02/22 @ 22:45

TRAJNER KROAT

Franko Sterle rikthehet në Prizren!

FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/International/Transfere

Franko Sterle rikthehet në Prizren!

15/02/22 @ 14:16

PAMJET E MVP TË KUPËS

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

15/02/22 @ 14:02

TRAJERI I KBF BASHKIMI

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Transfere

E fiton Kupën dhe dorëhiqet nga detyra

14/02/22 @ 15:41

VIDEO E FINALES

Highlights: Trepça-Bashkimi

Kupa e Kosovës

Highlights: Trepça-Bashkimi

13/02/22 @ 22:45

FINAL'S MVP

Drilon Hajrizi — MVP i Kupës së Kosovës

Kupa e Kosovës

Drilon Hajrizi — MVP i Kupës së Kosovës

13/02/22 @ 20:49

VIDEO NGA NDESHJA FINALE E KUPËS SË LIGËS SË PARË

Highlights: Istogu - NewBasket

Kupa e Kosovës

Highlights: Istogu - NewBasket

13/02/22 @ 20:35

FINAL 8 | FINALJA | TREPÇA - BASHKIMI

Pas një dekade, Drilon Hajrizi i sjell Trepçës Kupën e Kosovës

Kupa e Kosovës

Pas një dekade, Drilon Hajrizi i sjell Trepçës Kupën e Kosovës

13/02/22 @ 20:12

Ç3: TREPÇA - BASHKIMI

Emocione, dramë... katër lojtarë me 4 personale në çerek të fundit

Kupa e Kosovës

Emocione, dramë... katër lojtarë me 4 personale në çerek të fundit

13/02/22 @ 19:44

VIDEO NGA NDESHJA FINALE E KUPËS

Highlights: KBF Prishtina - KBF Bashkimi

Kupa e Kosovës

Highlights: KBF Prishtina - KBF Bashkimi

13/02/22 @ 19:35

PP: TREPÇA - BASHKIMI

Përmbysje, Trepça minimalisht në epërsi

Kupa e Kosovës

Përmbysje, Trepça minimalisht në epërsi

13/02/22 @ 19:04


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës