Të gjitha lajmet

PJESA E PARË: YLLI - PRIZRENI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Prizreni

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Prizreni


2 March, 2019 @19:36

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen për vendin e tretë në Kupën e Kosovës, në mes të Yllit dhe Prizrenit.

Clayton Everett me 11 pikë është koshashënuesi më i mirë deri më tani te Ylli, derisa te Prizreni Elliott Cole me 9.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


YLLI - PRIZRENI

Ç1: Barazim pas 10 minutave

FBK Superliga

Ç1: Barazim pas 10 minutave

02/03/19 @ 19:15

YLLI - PRIZRENI

Ylli vs. Prizreni, 5-shet startuese

FBK Superliga

Ylli vs. Prizreni, 5-shet startuese

02/03/19 @ 18:46

BARCELONA - REAL MADRID

Barcelona dominon edhe në basketboll El Clasicon

Euroleague

Barcelona dominon edhe në basketboll El Clasicon

01/03/19 @ 23:42

OLYMPIACOS - CSKA MOSKA

Cska e sigurtë ndaj Olympiacosit

Euroleague

Cska e sigurtë ndaj Olympiacosit

01/03/19 @ 23:31

KUPA E KOSOVËS: RAHOVECI - PRIZRENI

Përmbysje fantastike për finale historike!

FBK Superliga

Përmbysje fantastike për finale historike!

01/03/19 @ 20:26

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XIX)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XIX)

01/02/21 @ 17:13

EKSKLUZIVE

Vëllaznimi ndanë rrugët me trajnerin Malinkov

FBK Superliga/Transfere

Vëllaznimi ndanë rrugët me trajnerin Malinkov

01/02/21 @ 15:09

BASHKIMI

Lëndohet Altin Gashi

FBK Superliga

Lëndohet Altin Gashi

01/02/21 @ 11:39

FINAL 8 NË SUHAREKË

Ditët, orari dhe ndeshjet e “Final 8” 2021

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Ditët, orari dhe ndeshjet e “Final 8” 2021

01/02/21 @ 10:55

MITROVICË

KB Trepça angazhon ish-lojtarin në pozitë të ndihmës-trajnerit

FBK Superliga/Transfere

KB Trepça angazhon ish-lojtarin në pozitë të ndihmës-trajnerit

31/01/21 @ 21:59

SHËNOI REKORD TË STINORIT, FLET MALA

Heroi i ndeshjes Mala, ia dedikon fitoren…

FBK Superliga

Heroi i ndeshjes Mala, ia dedikon fitoren…

31/01/21 @ 21:39

NDIHMËS-TRAJENERI I RAHOVECIT

Duhet të tejkalojmë këtë krizë të rezultateve

FBK Superliga

Duhet të tejkalojmë këtë krizë të rezultateve

31/01/21 @ 21:13

DEKLARATA E TRAJNERIT TË BASHKIMIT

Rikthimi i madh i Bashkimit, flet trajneri Bajra

FBK Superliga

Rikthimi i madh i Bashkimit, flet trajneri Bajra

31/01/21 @ 20:59

DEKLARATA E TRAJNERIT TË G. E. YLLIT

Përgatitja e mirë na solli fitoren

FBK Superliga

Përgatitja e mirë na solli fitoren

31/01/21 @ 20:45

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Bashkimi-Rahoveci

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Bashkimi-Rahoveci

31/01/21 @ 19:56


Të gjitha lajmet nga FBK Superliga