Të gjitha lajmet

ROSSONERI

Milan konfirmon: Babë e bir me coronavirus

Milan konfirmon: Babë e bir me coronavirus

21 March, 2020 @20:52

Drejtori i Milanit, Paolo Maldini dhe djali i tij Daniel Maldini janë testuar pozitiv për coronavirus.

“Milan konfirmon se drejtori teknik i klubit Paolo Maldini dhe djali i tij që luan për skuadrën e të rinjve dhe ka qenë në stërvitje me ekipin e parë, Daniel Maldini, gjithashtu është testuar pozitiv për coronavirus,” ka shkruar ndër të tjera njoftimi i rossonerëve.

Paolo dhe Daniel kanë kompletuar izolimin 14 ditësh dhe tashmë janë duke pritur shërimin klinik, deri kur do të vazhdojnë qëndrimin në karantinë.

NJOFIMI I FEDERATËS

FFK do të nis punën për rifillim të garave

21 April, 2020 @22:05

FFK-ja më në fund ka botuar njoftimin e saj lidhur me mbledhjen e mbajtur sot me UEFA-në dhe anëtarët tjera…

HOLANDË

Eredvisie përfundon! Kampioni?!

21 April, 2020 @20:51

Qeveria holandeze para dy orësh ka konfirmuar se të gjitha ngjarjet që tubojnë publik janë ndaluar deri në shtator të…

BAVARIA

Bayern zyrtarizon kanadezin deri më 2025

SShot: https://fcbayern.com/us

21 April, 2020 @20:16

Futbollisti i talentuar 19 vjeç, kanadezi Alphonso Davies, zyrtarisht ka nënshkruar kontratë të re me Bayern Munchenin deri në qershor…

MEDIA

3 opcione për Maqedonia-Kosova

21 April, 2020 @19:19

Federatat do të duhet të presin së paku edhe një muaj për të kuptuar datën e saktë të ndeshjes për…

NGA KONFERENCA

UEFA rekomandon përfundimin e të gjitha kampionateve dhe garave të Kupës

21 April, 2020 @17:15

Në mbledhjen e sotme të UEFA-së me 55 anëtarët e saj, është shqyrtuar kalendari i garave për çdo shtet dhe…

Të gjitha lajmet nga