Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

THE MACHINE

Myles në kampin e Miami Heatit në G-League

Myles në kampin e Miami Heatit në G-League


15 September, 2021 @23:40

Fundori i natyralizuar i pëfaqësueses së Kosovës, Divine Myles, ka bërë një hap të madh në karrierën e tij.

Myles është ftuar në kampin e skuadrës Miami Heat në G-League.

Lajmin e konfirmoi Myles për TopSporti.com.

G-League është Liga ku me zhvillimin e lojtarëve, mund të depërtojnë edhe në NBA.

Divine Myles gjatë karrierës së tij ka luajtur te Sigal Prishtina dhe te skuadra e Prizrenit, derisa së fundi ishte pjesë e skuadrës franceze Chroale Roanne.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga