Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: BASHKIMI-TREPÇA

Nën tensione, mbyllet pjesa e parë

Nën tensione, mbyllet pjesa e parë


26 February, 2023 @18:49

Posa ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes, që mbaroi pa zhurmë tifozësh, pasi që u përjashtuan nga salla pas incidentit. Sa i përket lojës, pas 20-minutash lojë, Bashkimi 41-49 Trepça.

Drilon Hajrizi me 8 pikë është më efikasi te Trepça, ndërsa te Bashkimi po dallohet Samardo Samuels me 13 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga