Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KALENDARI I PEJËS

Orari i ndeshjeve të Pejës në BIBL

Foto: KBPeja/Korniza

Orari i ndeshjeve të Pejës në BIBL


28 September, 2021 @16:13

BIBL ditë më parë ka përcaktuar orarin e ndeshjeve të fazës së parë grupore për edicionin 2021/22.

Skuadra e Pejës, që do të jetë pjesë e garës këtë stinor është shortuar në Grupin A të BIBL dhe pas orarit të rregullar nga liga ballkanike, ata do të ndeshen sipas radhës me këta kundërshtar:

ORARI I NDESHJEVE TË PEJËS

Grupi A:


11.10.2021 Peja-Levski
19.10.2021 Kumanovo-Peja
27.10.2021 Peja-Balkan
02.11.2021 Peja - Navico FMP
09.11.2021 Hapoel Elion - Peja
07.12.2021 Peja-Kumanovo
04.01.2022 Navico FMP - Peja
11.01.2022 Balkan-Peja
13.01.2022 Levski-Peja
19.01.2022 Peja - Hapoel Elion.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League