Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - TREPÇA

Pesëshet e para: Bashkimi - Trepça

Pesëshet e para: Bashkimi - Trepça


10 October, 2021 @16:45

Publikohen pesëshet e para të Bashkimit dhe Trepçës.

BASHKIMI: Tooner, Bunjaku, Biraj, King, Kazarnovski

TREPÇA: Cockfield, Gordon, Hajrizi, Hot, Zekiqi.


KBF VËLLAZNIMI - KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi fiton në Gjakovë, ngritet në krye të tabelës

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi fiton në Gjakovë, ngritet në krye të tabelës

10/10/21 @ 15:39

KBF TREPÇA - KBF PENZA

Kampionja pa telashe ndaj Trepçës, hapet stinori me fitore

FBK Liga e Femrave

Kampionja pa telashe ndaj Trepçës, hapet stinori me fitore

10/10/21 @ 15:30

KBF PRISHTINA - KBF KASTRIOTI

KBF Prishtina me 50 pikë epërsi kalon KBF Kastriotin

FBK Liga e Femrave

KBF Prishtina me 50 pikë epërsi kalon KBF Kastriotin

10/10/21 @ 15:25

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Rahoveci

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Rahoveci

09/10/21 @ 21:56

PRISHTINA - RAHOVECI

Burke me “buzzer”, sjellë fitoren Prishtinës

FBK Superliga

Burke me “buzzer”, sjellë fitoren Prishtinës

09/10/21 @ 20:50

PRISHTINA - RAHOVECI

Ç3: Rahoveci pranë fitores, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Rahoveci pranë fitores, edhe 10 minuta lojë

09/10/21 @ 20:22

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Rahoveci

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Rahoveci

09/10/21 @ 21:56

PRISHTINA - RAHOVECI

Burke me “buzzer”, sjellë fitoren Prishtinës

FBK Superliga

Burke me “buzzer”, sjellë fitoren Prishtinës

09/10/21 @ 20:50

PRISHTINA - RAHOVECI

Ç3: Rahoveci pranë fitores, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Rahoveci pranë fitores, edhe 10 minuta lojë

09/10/21 @ 20:22

PRISHTINA - RAHOVECI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina-Rahoveci

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina-Rahoveci

09/10/21 @ 19:41

PRISHTINA - RAHOVECI

Ç1: 4 pikë epërsia, Prishtina-Rahoveci

FBK Superliga

Ç1: 4 pikë epërsia, Prishtina-Rahoveci

09/10/21 @ 19:19

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Rahoveci

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prishtina - Rahoveci

09/10/21 @ 18:43

FREE TICKETS

Prishtina jep biletat falas për duelin e sotëm

FBK Superliga

Prishtina jep biletat falas për duelin e sotëm

09/10/21 @ 10:20

PRISHTINA - RAHOVECI

Prishtina me 280 tifozë

FBK Superliga

Prishtina me 280 tifozë

08/10/21 @ 16:31

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Peja - Prizreni

07/10/21 @ 21:14

PEJA - PRIZRENI

Peja fiton derbin, përkohësisht ngritet në krye

FBK Superliga

Peja fiton derbin, përkohësisht ngritet në krye

07/10/21 @ 19:04


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga