Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRISHTINA-IBAR

Prishtina para fitores

Prishtina para fitores


2 November, 2021 @20:24

Nëse nuk ndodh ndonjë super befasi në 10-minutat e fundit, pritet që Prishtina ta regjistrojë fitoren e radhës në BIBL.

Kjo pasi që në çerekun e tretë të lojës, ata kanë zgjeruar edhe më epërsinë ndaj Ibarit, me 37-23 për të përgjithshmen 91-65.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League