Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA-IBAR

Mitchell shkëlqen, Prishtina në epërsi pas çerekut të parë

Mitchell shkëlqen, Prishtina në epërsi pas çerekut të parë


2 November, 2021 @19:21

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Prishtinës dhe Ibar, ndërsa bardhekaltërit vendas me lojë të mirë të Wendell Mitchell që dha 18 pikë, ekipi i Ante Nazor ka kryer 10-minutëshin e parë të ndeshjes 31-23.

SHIKO NDESHJEN DIREKT KËTU


LIVE

Këtu ndiqni direkt Prishtina-Ibar

Balkan League

Këtu ndiqni direkt Prishtina-Ibar

02/11/21 @ 19:06

FORMACIONET STARTUESE

Prishtina-Ibar, 5-shet startuese

Balkan League

Prishtina-Ibar, 5-shet startuese

02/11/21 @ 19:01

MIRATOHET KËRKESA

Alban Veseli i kthehet parketit!

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/Transfere

Alban Veseli i kthehet parketit!

02/11/21 @ 14:54

BASKETBOLLI KOSOVAR

Përcaktohen datat për afatin kalimtar dimëror

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës

Përcaktohen datat për afatin kalimtar dimëror

02/11/21 @ 14:38

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (III)

FBK Liga e Parë

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (III)

02/11/21 @ 12:49

LIVE

Këtu ndiqni direkt Prishtina-Ibar

Balkan League

Këtu ndiqni direkt Prishtina-Ibar

02/11/21 @ 19:06

FORMACIONET STARTUESE

Prishtina-Ibar, 5-shet startuese

Balkan League

Prishtina-Ibar, 5-shet startuese

02/11/21 @ 19:01

PRISHTINA - BEROE

Prishtina dominon Beroen për fitoren e parë në BIBL

Balkan League

Prishtina dominon Beroen për fitoren e parë në BIBL

25/10/21 @ 22:16

DUELI I RADHËS PËR ISH KAMPIONIN E BIBL

Të hënën Prishtina pret Beroen

Balkan League

Të hënën Prishtina pret Beroen

22/10/21 @ 16:43

TFT - PRISHTINA

BIBL: TFT nga Shkupi mposhtë Prishtinën

Balkan League

BIBL: TFT nga Shkupi mposhtë Prishtinën

19/10/21 @ 20:44

BIBL

TFT - Prishtina, mbyllet pjesa e parë

Balkan League

TFT - Prishtina, mbyllet pjesa e parë

19/10/21 @ 19:46

DUELI I RADHËS PËR ISH KAMPIONIN E BIBL

Prishtina sonte mysafire në Shkup

Balkan League

Prishtina sonte mysafire në Shkup

19/10/21 @ 14:08

PRISHTINA - AKADEMIK

Pas pauzës 4 vjeçare, Prishtina rikthehet me humbje në BIBL

Balkan League

Pas pauzës 4 vjeçare, Prishtina rikthehet me humbje në BIBL

12/10/21 @ 20:50

PRISHTINA - AKADEMIK

Ngushtohet epërsia në dy pikë, mbyllet pjesa e parë

Balkan League

Ngushtohet epërsia në dy pikë, mbyllet pjesa e parë

12/10/21 @ 19:47

PRISHTINA - AKADEMIK

Ç1: Prishtina me epërsi dyshifrore në çerekun e parë

Balkan League

Ç1: Prishtina me epërsi dyshifrore në çerekun e parë

12/10/21 @ 19:12


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League