Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Prizreni-16 pret Rahovecin

Prizreni-16 pret Rahovecin


15 September, 2021 @11:18

Fituesi i Superkupës, Prizreni-16, sot do të takohet me Rahovecin në ndeshjen e parë të stinorit.

Prizreni pas triumfit në Superkupë, kërkon një start të mirë edhe në Superligë ndaj vreshtarëve.

Që të dyja skuadrat janë përforcuar dhe pritet të jetë një ndeshje interesante.

TABELA AKTUALE

Ndeshja fillon nga ora 19:00.


TREPÇA - YLLI

Kampioni në Mitrovicë, kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës

FBK Superliga

Kampioni në Mitrovicë, kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës

15/09/21 @ 11:13

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Drita - Prishtina

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Drita - Prishtina

15/09/21 @ 08:43

DRITA - PRISHTINA

Prishtina e nis sezonin si në stërvitje

FBK Superliga

Prishtina e nis sezonin si në stërvitje

14/09/21 @ 20:32

Ç3: DRITA-PRISHTINA

Prishtina për pak kap 100-pikëshin në çerek të tretë

FBK Superliga

Prishtina për pak kap 100-pikëshin në çerek të tretë

14/09/21 @ 20:19

PP: DRITA-PRISHTINA

Prishtina më lehtë gjatë çerekut të dytë

FBK Superliga

Prishtina më lehtë gjatë çerekut të dytë

14/09/21 @ 19:44

Ç1: DRITA-PRISHTINA

Prishtina “bombardon” Dritën në start

FBK Superliga

Prishtina “bombardon” Dritën në start

14/09/21 @ 19:20

TREPÇA - YLLI

Kampioni në Mitrovicë, kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës

FBK Superliga

Kampioni në Mitrovicë, kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës

15/09/21 @ 11:13

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Drita - Prishtina

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Drita - Prishtina

15/09/21 @ 08:43

DRITA - PRISHTINA

Prishtina e nis sezonin si në stërvitje

FBK Superliga

Prishtina e nis sezonin si në stërvitje

14/09/21 @ 20:32

Ç3: DRITA-PRISHTINA

Prishtina për pak kap 100-pikëshin në çerek të tretë

FBK Superliga

Prishtina për pak kap 100-pikëshin në çerek të tretë

14/09/21 @ 20:19

PP: DRITA-PRISHTINA

Prishtina më lehtë gjatë çerekut të dytë

FBK Superliga

Prishtina më lehtë gjatë çerekut të dytë

14/09/21 @ 19:44

Ç1: DRITA-PRISHTINA

Prishtina “bombardon” Dritën në start

FBK Superliga

Prishtina “bombardon” Dritën në start

14/09/21 @ 19:20

FORMACIONET STARTUESE

Drita-Prishtina, 5-shet e para

FBK Superliga

Drita-Prishtina, 5-shet e para

14/09/21 @ 18:44

DRITA - PRISHTINA

Sot fillon Superliga, Drita pret Prishtinën

FBK Superliga

Sot fillon Superliga, Drita pret Prishtinën

14/09/21 @ 10:37

PRISHTINA GATI PËR SEZONIN E RI

Nazor: Kemi ndërruar stilin e lojës

FBK Superliga

Nazor: Kemi ndërruar stilin e lojës

13/09/21 @ 20:09

BASHKIMI

Bashkimi largon Gittensin, kompleton ekipin me Toomer

FBK Superliga

Bashkimi largon Gittensin, kompleton ekipin me Toomer

13/09/21 @ 18:29


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga