Të gjitha lajmet

LIPJANI - VËLLAZNIMI

Pyroshow në Gjakovë, ndërpritet ndeshja

Pyroshow në Gjakovë, ndërpritet ndeshja

24 April, 2019 @20:25

Ndeshja që po zhvillohet në kuadër të Play Out-it në Gjakovë, ku mes vete po ndeshen Vëllaznimi e Lipjani, është ndërprerë në çerekun e tretë.

Kjo për shkak se palestra “Shani Nushi” është mbushur me tym pas një pyroshow-i të tifozërisë vendase.

Ndeshja është ndërprerë në minutën 6:26 të çerekut të tretë, kur rezultati shënonte 41-42 në të mirë të Lipjanit.

Se a do të vazhdojë ndeshja, mbetet të shihet në vijim.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga