Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën Unike (IV)

TOP 5-shja e javës në Ligën Unike (IV)


15 November, 2021 @12:44

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 4 në Ligën Unike, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Brandon Randolph (Ylli) 23 pikë, 7 asistime, 5 kërcime, 2 topa të rrëmbyer
2.Arti Hajdari (Prizreni) 31 pikë, 4 kërcime, 2 asistime, 2 topa të rrëmbyer
3.Gerard Davis (Kamza) 37 pikë, 10 kërcime, 3 asistime, 1 top të rrëmbyer
4.Tamace Bruce (Teuta) 33 pikë, 14 kërcime, 2 asistime
5.Urim Zenelaj (Prizreni) 18 pikë, 13 kërcime, 5 asistime, 1 top të rrëmbyer, 1 bllokadë


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike