Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (20)

TOP 5-shja e javës në Superligë (20)


6 February, 2024 @8:44

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 20 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Myreon Jones (Vëllaznimi)
2.Larry Thomas (Peja)
3.Jalen Nesbitt (Ylli)
4.Drilon Hajrizi (Trepça)
5.Eric Copes (Bashkimi)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga