Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHTOHET EPËRSIA E TREPÇËS

Trepça ngrit epërsinë para fundit

Trepça ngrit epërsinë para fundit


22 January, 2023 @18:32

Posa ka përfunnduar edhe çereku i tretë i ndeshjes mes Pejës dhe Trepçës, ndërsa mitrovicasit kanë ngritur epërsinë e përgjithshme, duke e fituar edhe çerekun e tretë 18-23, për ët bërë rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes 53-72, 10-minuta para fundit të duelit.

Tash kur po hyet në çerekun e katërt dhe vendimtar, më efikasi te Trepça është Will Daniels me 23 të shënuara, ndërsa te Peja Rodney Purvis me 18 pikë është koshashënuesi më i mirë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga