Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: VLLAZNIA-YLLI

Vllaznia mbyll pjesën e parë në epërsi

Vllaznia mbyll pjesën e parë në epërsi


24 October, 2021 @19:49

Skuadra e Vllaznisë ka mbyllur pjesën e parë të ndeshjes ndaj Yllit në epërsi, pasi që pas çerekut të parë 19-17 ka marrë edhe çerekun e dytë të ndeshjes 23-20, për ta mbyllë atë 42-37.

Raporti i plotë, pas përfundmit të ndeshjes


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike