Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Vllaznia-Ylli, 5-shet startuese

Vllaznia-Ylli, 5-shet startuese


24 October, 2021 @19:43

Në këto momente fillon ndeshja mes Yllit dhe Vllaznisë së Shkodrës në Shkodër, ndërsa trajnerët janë përcaktuar për këto pesëshe startuese për ndeshjen:

VLLAZNIA: Bessard, Rakaj, Shestani, Stove, Cooper.

YLLI: Randolph, Pepaj, Williams, Morina, Benson.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike