Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL8: PRIZRENI - PRISHTINA

10 minutat e fundit për finalistin e dytë

10 minutat e fundit për finalistin e dytë


5 February, 2021 @20:36

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes Ponte Prizreni - Sigal Prishtina që po luhet në këto çaste në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës.

Në 10 minutëshin e fundit Prishtina ka hyrë me një pikë epërsi, 57-58.

Fituesi i kësaj ndeshjeje do të luajë në finale përballë Golden Eagle Yllit.


FINAL8: PRIZRENI - PRISHTINA

Cannefax shënon në fund, Ponte Prizreni shkon i motivuar në pushim

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Cannefax shënon në fund, Ponte Prizreni shkon i motivuar në pushim

05/02/21 @ 19:59

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

05/02/21 @ 19:59

FINAL8: PRIZRENI - PRISHTINA

Prishtina me epërsi minimale

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Prishtina me epërsi minimale

05/02/21 @ 19:33

REAGIM

Incident në ndeshjen Rahoveci-Ylli, reagon FBK-ja

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Incident në ndeshjen Rahoveci-Ylli, reagon FBK-ja

05/02/21 @ 19:29

MIQËSORE

KEK-u mbyllë fazën përgatitore me fitore 3 golëshe

FBK Liga e Parë

KEK-u mbyllë fazën përgatitore me fitore 3 golëshe

05/02/21 @ 19:14

FINAL8: PRIZRENI - PRISHTINA

Pesëshet e para: Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Pesëshet e para: Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

05/02/21 @ 19:05

MVP

Barmore MVP i Kupës së Ligës së Parë

FBK Liga e Parë/Kupa e Kosovës

Barmore MVP i Kupës së Ligës së Parë

05/02/21 @ 18:10

FINAL8: RAHOVECI - GOLDEN EAGLE YLLI

Ylli shkel edhe Rahovecin, arrin finalen e dytë rresht

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Ylli shkel edhe Rahovecin, arrin finalen e dytë rresht

05/02/21 @ 17:43

TRANSFER

Bashkimi kthen Andi Shehun në skuadër

FBK Superliga

Bashkimi kthen Andi Shehun në skuadër

25/07/21 @ 16:25

DREJTPËRDREJTË

Luksemburgu U20 - Kosova U20, direkt

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Luksemburgu U20 - Kosova U20, direkt

24/07/21 @ 15:14

POZITAT PERFUNDIMTARE

Kosova përballet me Luksemburgun

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova përballet me Luksemburgun

23/07/21 @ 15:22

SUPERLIGA

Edmond Kryeziu afër rikthimit

FBK Superliga/Sportistë shqiptarë në botë

Edmond Kryeziu afër rikthimit

23/07/21 @ 13:15

PRISHTINË

Muhamedali Janjeva vazhdon me kryeqytetasit

FBK Superliga/Transfere

Muhamedali Janjeva vazhdon me kryeqytetasit

23/07/21 @ 12:17

AMERIKANI NË ITALI

Brandon Walters nga Peja në Serie A2

FBK Superliga/Transfere

Brandon Walters nga Peja në Serie A2

23/07/21 @ 11:12

FIBA EURO CHALLENGERS U-20

Kosova U20 mbyll grupin pa asnjë fitore dhe me 274 pikë të pranuara

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova U20 mbyll grupin pa asnjë fitore dhe me 274 pikë të pranuara

22/07/21 @ 20:00

PEJË

Peja zyrtarizon turkun Erdem Ilter

FBK Superliga/International/Transfere

Peja zyrtarizon turkun Erdem Ilter

22/07/21 @ 16:47

PRISHTINË

Prishtina zyrtarizon edhe një të huaj

FBK Superliga/International/Transfere

Prishtina zyrtarizon edhe një të huaj

22/07/21 @ 15:42

ZYRTARE

KB Bashkimi zyrtarizon trajnerin e mirënjohur

FBK Superliga

KB Bashkimi zyrtarizon trajnerin e mirënjohur

22/07/21 @ 15:14


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga