Të gjitha lajmet

PRIZRENI - YLLI

Ç3: +10 për Yllin

Ç3: +10 për Yllin

9 February, 2019 @18:19

Përfundoi edhe çereku i tretë në ndeshjen Prizreni - Ylli.

Rezultati është 53-63 në favor të Yllit.

RAHOVECI - BASHKIMI

3/3 për Rahovecin

13 October, 2019 @21:04

Skuadra e Rahovecit, vazhdoi bilancin 100% me fitore edhe kundër Bashkimit. Vreshtarët e mposhtën skuadrën prizrenase me rezultat 78-54. …

PRIZRENI - TREPÇA

Seria ngritet në 3, Prizreni lë Trepçën pa fitore

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2019 @19:00

Pas dy humbjeve në fillim të stinorit, forma e mirë e Prizrenit ka vazhduar edhe në ndeshjen kundër Trepçës. Prizreni…

PJESA E PARË: PRIZRENI - TREPÇA

3 pikë epërsia në ndeshjen Prizreni - Trepça

FOTO / Altin Sahiti

13 October, 2019 @17:43

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prizreni - Trepça. Pas 20 minuta lojë, rezultati shënon 44-41 në favor të…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prizreni - Trepça

13 October, 2019 @16:54

Janë caktuar pesëshet e para të Prizrenit dhe të Trepçës. PRIZRENI: Malcolm Canada, Blendi Matoshi, AJ Sanders, Elliott Cole, Urim…

PRISHTINA - FERONIKELI

E treta rresht për Prishtinën, Nikli ende pa fitore

12 October, 2019 @21:46

Kampionia aktuale e Superligës së Kosovës, Prishtina, me lehtësi e kaloi pengesën e Feronikelit, duke i mposhtur me rezultat

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga