Të gjitha lajmet

PRIZRENI - YLLI

Ç3: +10 për Yllin

Ç3: +10 për Yllin

9 February, 2019 @18:19

Përfundoi edhe çereku i tretë në ndeshjen Prizreni - Ylli.

Rezultati është 53-63 në favor të Yllit.

PRISHITNA - YLLI

Prishtina ndërprenë serinë e Yllit, e vazhdon të sajën

11 December, 2019 @21:11

Ndeshja e mbetur e xhiros së nëntë në Superligë, në mes të Prishtinës dhe Yllit, përfundoi me fitoren e skuadrës…

PJESA E PARË: PRISHTINA - YLLI

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Ylli

11 December, 2019 @19:38

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Prishtinës dhe Yllit. Pas 20 minutave lojë, rezultati është 54-38…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

11 December, 2019 @18:54

Janë caktuar pesëshet e para të Prishtinës dhe të Yllit. PRISHTINA: Divine Myles, Meriton Ismaili, Mikaile Tmusic, Fisnik Rugova, Fahro…

NGA INFORMATORI NR 16

1000€ gjobë për Bashkimin

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

10 December, 2019 @22:37

Ish-kampioni i Kosovës në basketboll, Bashkimi, pas derbit të Dukagjinit që e fitoi ndaj Pejës, është dënuar me 1 mijë…

RISI TE PEJA

Peja regjistron amerikanin e radhës në ekip

TOPSPORTI/ A. P.

10 December, 2019 @22:06

Skuadra e Pejës, që këtë stinor u rikthye në Superligë dhe po merr pjesë edhe në garat e BIBL-it, ka…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga