Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U21

Çekia U21 - Kosova U21, formacionet startuese

Çekia U21 - Kosova U21, formacionet startuese


12 October, 2021 @16:42

Me fillim nga ora 18:00, Kosova U21 sot do të përballet me Çekinë U19 në kuadër të fazës së parë kualifikuese drejt Kampionatit Evropian.

11-SHET STARTUESE:

ÇEKIA U21: (4-3-3) Kovar; Gabriel, Vitik, Knapik, Fukala; Kaloc (C), Sulc, Zamburek; Karabec, Sejk, Ostrak.

KOSOVA U21: (3-5-2) Bisinger; Zumberi, Kurtulus (C), Hoti; Hoxha, Lushaku, Kryeziu, Hoti, Krasniqi; Marleku, Berisha.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova