Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ONLINE DIREKT

Drejtpërdrejt: Kosova-Irlanda

Drejtpërdrejt: Kosova-Irlanda


22 February, 2024 @17:24

Përballja e parë e Kosovës në parakualifikime për Kampionatin Botëror 2027 luhet sonte në Prishtinë, ndërsa Dardanët presin Irlandën. Ndeshja që nis prej orës 19:00 dhe luhet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve, do të mund të ndiqet nga vegëza e mëposhtme:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga