Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE TOURNAMENT

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2023/24)

TOP 5-shja e Kupës së Kosovës (2023/24)


18 February, 2024 @11:07

Kupa e Kosovës përfundoi me fitoren e Trepçës kundër Prishtinës.

TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e Kupës së Kosovës, bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e Kupës e përbëjnë:

1.Darnell Edge (Trepça)
2.Dardan Berisha (Prishtina)
3.Drilon Hajrizi (Trepça)
4.Shaheed Davis (Prishtina)
5.Jordy Tshimanga (Trepça)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga