Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (21)

TOP 5-shja e javës në Superligë (21)


13 February, 2024 @0:18

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 21 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Donte Clark (Prishtina)
2.Darnell Edge (Trepça)
3.Lejson Zeqiri (Bashkimi)
4.Jordy Tshimanga (Trepça)
5.Eric Copes (Bashkimi)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga