Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL 8 : : : MOMENTET E PËRZGJEDHURA

Final 8 Highlights: Peja-Bashkimi

Foto: FBK

Final 8 Highlights: Peja-Bashkimi


14 February, 2024 @23:55

Definitivisht ndeshja më interesante e çerekfinaleve, ndërsa Bashkimi la Pejën pa shpresa për Kupë të Kosovës duke e eliminuar në përballjen e sontme në “Shani Nushi”, pas një paraqitjeje energjike të portokallezinjëve.

Momentet e përzgjedhura të ndeshjes:

SKEMA E KUPËS


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës