Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL 8 : : : MOMENTET E PËRZGJEDHURA

Final 8 Highlights: Trepça-Istogu

Foto: FBK

Final 8 Highlights: Trepça-Istogu


14 February, 2024 @3:04

Trepça ka hapur duelet çerekfinale të Kupës së Kosovës, ndërsa ka shënuar fitore të pritur dhe pa ndonjë telash të shtuar, duke e mposhtur Istogun bindshëm për të siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës.

Mëposhtë, momentet e përzgjedhura të ndeshjes:

SKEMA E KUPËS


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës