Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL 8 : : : MOMENTET E PËRZGJEDHURA

Final 8 Highlights: Ylli-Vëllaznimi

Fotot: FBK

Final 8 Highlights: Ylli-Vëllaznimi


14 February, 2024 @3:06

Loja e mirë e treguar në çerek të parë të ndeshjes ka bërë që Ylli asnjëherë të mos shikojë pas gjatë ndeshjes dhe ka çuar duelin çerekfinal të Kupës me epërsi të konsiderueshme gjatë ndeshjes deri në fund për të siguruar gjysmëfinalen.

Valon Bunjaku

Mëposhtë, momentet e përzgjedhura të ndeshjes:

SKEMA E KUPËS


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës