Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL 8 : : : MOMENTET E PËRZGJEDHURA

Final 8 Highlights: Prishtina-Prizreni

Final 8 Highlights: Prishtina-Prizreni


14 February, 2024 @23:59

Prizreni e nisi shumë më mirë ndeshjen se Prishtina, por në pjesë të dytë ra nga loja, për të mos arritur befasinë ndaj bardhekaltërve. E udhëhequr nga Dardan Berisha në formë, Prishtina siguroi gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës.

Momentet e përzgjedhura të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës