Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: SHQIPËRIA - Bjellorusia

Formacionet zyrtare: SHQIPËRIA - Bjellorusia


18 November, 2020 @14:36

Janë publikuar formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Bjellorusë, në kuadër të Ligës së Kombeve.

SHQIPËRIA: Berisha; Doka, Djimsiti, Veseli, Ismajli; Memushaj, Gjasula, Memolla; Laci, Cikalleshi, Manaj.

BJELLORUSIA: Khatkevich, Yuzepchuk, Polyakov, Sachivko, Bordachev, Stasevich, Yablonski, Maevski, Ebong, Lisakovich, Skavysh.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve