Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONI STARTUES

Giresse nis pa Muriqin, 11-shet Kosova - Burkina Faso

Giresse nis pa Muriqin, 11-shet Kosova - Burkina Faso


24 March, 2022 @17:03

KOSOVA: Ujkani; Fazliji, Aliti, Kastrati, Vojvoda; Domgjoni, Dresevic, Muslija; Zhegrova, Rashica, Selmani.

BURKINA FASO: Ouedraogo; S.Ouattara, Dabo, Tapsoba, Guiebre; Ouattara, Sangare, Bayala, Guira;Yago, Ouattara.

 


 
Të gjitha lajmet nga Kosova