Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Trepça - Ylli

Highlights: Trepça - Ylli


12 January, 2022 @22:13

Ylli e mposhti Trepçën me rezultat 62-84.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga