Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Vëllaznimi - Ylli

Highlights: Vëllaznimi - Ylli


27 November, 2022 @23:17

Ylli ka vazhduar serinë e fitoreve në Superligë, por sonte tepër vështirë ndaj Vëllaznimit në Gjakovë.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga