Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Ylli - Bashkimi

Highlights: Ylli - Bashkimi


15 January, 2022 @22:12

Ylli ka vazhduar serinë e fitoreve edhe kundër Bashkimit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga