Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Vëllaznimi

Highlights: Ylli-Vëllaznimi


23 January, 2023 @16:04

Vëllaznimi ka çuar në vazhdime duelin ndaj Yllit, por në fund kampioni ka dalë fitues, ndërsa ka rritur serinë në 15-0 pas fitores së shënuar në një ndeshje dramatike.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga