Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NEW BASKET

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22


3 May, 2021 @15:57

Skuadra prizrenase, New Basket, sot ka prezentuar fanellat për stinorin 2021/22.

Janë publikuar fanellat për ndeshjet në shtëpi dhe si mysafir.

New Basket stinorin 2020/21 e mbylli në pozitën e pestë në Ligën e Parë me 11 fitore e 7 humbje.

Më poshtë mund t’i shikoni fanellat e stinorit 2021/22 të New Basketit.

a

j


VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Rahoveci

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Ylli - Rahoveci

03/05/21 @ 00:49

FOTIS TAKIANOS

Takianos: Dallimet janë të vogla, fusha vendase nuk është avantazh i madh

FBK Superliga

Takianos: Dallimet janë të vogla, fusha vendase nuk është avantazh i madh

03/05/21 @ 00:22

ADIS BECIRAGIC

Humbja nga ndeshja e parë i dhemb më shumë se humbja e fundit

FBK Superliga

Humbja nga ndeshja e parë i dhemb më shumë se humbja e fundit

03/05/21 @ 00:04

ARBNOR RIFATI

Rifati me këmbë në tokë, pa eufori nga fitorja e thellë

FBK Superliga

Rifati me këmbë në tokë, pa eufori nga fitorja e thellë

02/05/21 @ 23:44

YLLI - RAHOVECI

Asgjë nuk përfundon! Rahoveci me fitore të madhe në Suharekë

FBK Superliga

Asgjë nuk përfundon! Rahoveci me fitore të madhe në Suharekë

02/05/21 @ 21:59

FBK

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

08/06/21 @ 15:39

FBK

FBK - Liga e Parë: Palestra të lidhura me FIBA

FBK Liga e Parë

FBK - Liga e Parë: Palestra të lidhura me FIBA

02/06/21 @ 14:24

NEW BASKET

New Basket bëhet me lojtarin më të gjatë në Kosovë!

FBK Liga e Parë

New Basket bëhet me lojtarin më të gjatë në Kosovë!

09/05/21 @ 23:32

TRANSFER

Skuadra e Ligës së Parë zyrtarizon lojtarin e huaj për stinorin e ri

FBK Liga e Parë

Skuadra e Ligës së Parë zyrtarizon lojtarin e huaj për stinorin e ri

07/05/21 @ 17:59

PLAY OUT

Pejanët ngjiten në Ligën e Parë, ekipi nga Prizreni bie poshtë

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë

Pejanët ngjiten në Ligën e Parë, ekipi nga Prizreni bie poshtë

01/05/21 @ 20:12

PLAY OUT / MEGASPORTS - BOREA

Sot caktohet skuadra e fundit e Ligës së Parë për edicionin 2021/22

FBK Liga e Parë

Sot caktohet skuadra e fundit e Ligës së Parë për edicionin 2021/22

01/05/21 @ 12:08

PLAY OUT

Vetëm një pikë dallim në çerekun e tretë të ndeshjes Trepça-Istogu

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Vetëm një pikë dallim në çerekun e tretë të ndeshjes Trepça-Istogu

29/04/21 @ 18:07

PLAY OUT

Istogu mbahet me Shabanin, s’lejon shkëputjen

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Istogu mbahet me Shabanin, s’lejon shkëputjen

29/04/21 @ 17:39

PLAY OUT

Pesëshet e para: Trepça - Istogu

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Pesëshet e para: Trepça - Istogu

29/04/21 @ 16:51

PLAY OUT / TREPÇA - ISTOGU

Skuadra e fundit e Superligës, caktohet sot

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Skuadra e fundit e Superligës, caktohet sot

29/04/21 @ 10:28


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë