Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U19

Kosova U19 - Uellsi U19, formacionet startuese

Kosova U19 - Uellsi U19, formacionet startuese


12 October, 2021 @13:52

Me fillim nga ora 15:00, sot Kosova U19 përballet me Uellsin U19 në kuadër të fazës së parë kualifikuese drejt Kampionatit Evropian.

11-SHET STARTUESE:

KOSOVA U19: (3-5-2) Ajeti; Xhemaili, Shabani, Spahiu; Morina, Ademi, Shala (C), Neziri, Mjekiqi; Fazliu, Bunjaku.

UELLSI U19: (4-4-2) Beach; Jones, Williams, Baker, Davies; Lannin-Sweet, Popov, Raymond, Hughes; Harris, Viggars.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova