Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - YLLI

Maxwell po shkëlqen, mbyllet pjesa e parë

Maxwell po shkëlqen, mbyllet pjesa e parë


27 January, 2022 @19:44

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Pejës dhe Yllit.

Rezultati aktual është 49-38 për Pejën.

Stephen Maxwell aktualisht është lojtari i vetëm në parket me pikë dyshifrore. Ai po luan me 18 pikë. Te Ylli më i dalluari është Gëzim Morina me 9 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


PEJA - YLLI

Ç1: Rezultati i ngushtë në “Karagaç”

Liga Unike/FBK Superliga

Ç1: Rezultati i ngushtë në “Karagaç”

27/01/22 @ 19:22

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Ylli

Liga Unike/FBK Superliga

Pesëshet e para: Peja - Ylli

27/01/22 @ 18:53

NGA KONFERENCA

Derbi i madh Peja-Prishtina dhe derbi lokal - në Final 8

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Derbi i madh Peja-Prishtina dhe derbi lokal - në Final 8

27/01/22 @ 13:50

NË KRYEQYTET

Prishtina ia shkakton humbjen më të thellë izraelitëve

Balkan League

Prishtina ia shkakton humbjen më të thellë izraelitëve

26/01/22 @ 22:07

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prizreni’16-Tirana

Liga Unike

Highlights: Prizreni’16-Tirana

26/01/22 @ 21:51

PRIZRENI'16 - TIRANA

Prizreni ia bën 2-0 Tiranës

Liga Unike

Prizreni ia bën 2-0 Tiranës

26/01/22 @ 21:17

TEUTA - RAHOVECI

Teuta i rikthehet fitores, mposhtë Rahovecin

Liga Unike

Teuta i rikthehet fitores, mposhtë Rahovecin

26/01/22 @ 19:50

VUSHTRRIA - PRISHTINA E RE

Prishtina e Re në super formë, vazhdojnë fitoret

FBK Liga e Parë

Prishtina e Re në super formë, vazhdojnë fitoret

25/01/22 @ 20:53

VËLLAZNIMI

Seria ngritet në 11 fitore rresht

FBK Liga e Parë

Seria ngritet në 11 fitore rresht

25/01/22 @ 19:59

GATI PËR PJESËN FINALE NË QYTETIN E PAVARËSISË

Final 4 në Vlorë, gati për spektakël

Liga Unike

Final 4 në Vlorë, gati për spektakël

13/03/23 @ 14:33

PRIZRENASIT MPOSHTIN PEJANET

Bashkimi mposht Penzën, afër sigurimit të Final Fourit

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Bashkimi mposht Penzën, afër sigurimit të Final Fourit

31/01/23 @ 19:41

NDËRPREHET GARA

Pezullohet Liga Unike për meshkuj!

Liga Unike/FBK Superliga

Pezullohet Liga Unike për meshkuj!

18/11/22 @ 21:29

APOLONIA - PRIZRENI

Prizreni kalon lehtë Apoloninë në Vlorë

Liga Unike

Prizreni kalon lehtë Apoloninë në Vlorë

17/11/22 @ 23:05

KAMZA - PEJA

Peja shumë e fortë për Kamzën

Liga Unike/FBK Superliga

Peja shumë e fortë për Kamzën

16/11/22 @ 20:17

MEDIA

Shtyhet edhe Trepça-Teuta!!!

Liga Unike/FBK Superliga

Shtyhet edhe Trepça-Teuta!!!

15/11/22 @ 23:01

NJOFTIM I FUNDIT

Ylli-Tirana, nuk zhvillohet nesër!

Liga Unike/FBK Superliga

Ylli-Tirana, nuk zhvillohet nesër!

15/11/22 @ 21:47

5 EKIPE KANË NDESHJE

Mesjavë e ngjeshur për ekipet e Superligë në LU dhe BIBL

Liga Unike/FBK Superliga/Balkan League

Mesjavë e ngjeshur për ekipet e Superligë në LU dhe BIBL

15/11/22 @ 10:53

PONTE PRIZRENI

Kevin Baker lirohet nga skuadra

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Kevin Baker lirohet nga skuadra

14/11/22 @ 13:41

PUBLIKOHET ORARI PËR 2022/23

Orari i plotë i Ligës Unike

Liga Unike/FBK Superliga

Orari i plotë i Ligës Unike

11/11/22 @ 14:19


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike