Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI

Me mesatare 20 PPN, ky është përforcimi i ri i Bashkimit

Me mesatare 20 PPN, ky është përforcimi i ri i Bashkimit


19 January, 2022 @20:28

Skuadra e Bashkimi para pak çastesh zyrtarizoi basketbollistin amerikan, Brandon Averette.

Averette është i gjatë 180 cm, dhe luan në pozitën e fundorit.

Amerikani së fundi luajti te skuadra AEL Limassol. Ai ishte koshashënuesi i dytë më i mirë i kampionaitt të Qipros me mesatare prej 24.5 pikëve për ndeshje.

TABELA AKTUALE

Bashkimi aktualisht gjendet në pozitën e gjashtë me 8 fitore e 8 humbje.


RAHOVECI - TIRANA

Rahoveci mposhtë Tiranën në Ligën Unike

Liga Unike

Rahoveci mposhtë Tiranën në Ligën Unike

19/01/22 @ 18:45

LATINO-AMERIKANI TE PEJA

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

19/01/22 @ 15:26

INTERNATIONAL

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

FBK Superliga/International

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

19/01/22 @ 12:17

MELZIN LAZIMI

Kemi treguar karakter ndaj një ekipi me buxhet 10-fish më të madh

Liga Unike

Kemi treguar karakter ndaj një ekipi me buxhet 10-fish më të madh

19/01/22 @ 00:18

MOLOS SERQA

Gabime që s’duhet të na ndodhin

Liga Unike

Gabime që s’duhet të na ndodhin

19/01/22 @ 00:00

VIDEO

Highlights: Ylli-Vllaznia

Liga Unike

Highlights: Ylli-Vllaznia

18/01/22 @ 23:13

FINAL 8

Final 8 mbahet në Karagaç!

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Final 8 mbahet në Karagaç!

20/01/22 @ 16:10

LATINO-AMERIKANI TE PEJA

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

19/01/22 @ 15:26

INTERNATIONAL

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

FBK Superliga/International

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

19/01/22 @ 12:17

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVI)

18/01/22 @ 10:44

MVP @ GAMEWEEK 16

Stephen Maxwell, MVP i xhiros XVI

FBK Superliga

Stephen Maxwell, MVP i xhiros XVI

17/01/22 @ 16:36

ARBNOR RIFATI

Loja jonë më e disiplinuar

FBK Superliga

Loja jonë më e disiplinuar

17/01/22 @ 02:17

BRAHIM VESELI

Do të rikthehemi

FBK Superliga

Do të rikthehemi

17/01/22 @ 02:03

SEMSETTIN BAS

Baş i lumtur pas fitores ndaj rivalit të fortë

FBK Superliga

Baş i lumtur pas fitores ndaj rivalit të fortë

17/01/22 @ 01:09

ANTE NAZOR

Nazor shpërthen! I kërkon falje publikut fantastik

FBK Superliga

Nazor shpërthen! I kërkon falje publikut fantastik

17/01/22 @ 00:44

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Trepça - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Trepça - Prizreni

16/01/22 @ 21:42


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga