Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Miqësorja e muajit të ardhshëm, konfirmohet data

Miqësorja e muajit të ardhshëm, konfirmohet data


25 October, 2021 @15:36

Është konfirmuar zyrtarisht data në të cilën Kosova muajin e ardhshëm do ta luajë një miqësore me Jordaninë.

Përfaqësuesja seniore e Kosovës miqësoren ndaj Jordanisë do ta luajë më 10 nëntor me fillim nga ora 18:00 në Prishtinë. Ky lajm u konfirmua nga konferenca për shtyp e organizuar sot nga FFK-ja.

Përveç miqësores ndaj Jordanisë, Kosova në nëntor do të luajë edhe ndaj Greqisë, e ajo do të jetë ndeshja e fundit në kuadër ciklit kualifikues drejt Botërorit të Katarit.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova