Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - AKADEMIK

Ngushtohet epërsia në dy pikë, mbyllet pjesa e parë

Ngushtohet epërsia në dy pikë, mbyllet pjesa e parë


12 October, 2021 @19:47

Pas një serie prej 12-0, Akademiku e ngushtoi epërsinë e Prishtinës dhe pjesa e parë u mbyll me rezultat 48-46 në favor të Prishtinës.

Lejson Zeqiri me 17 pikë aktualisht është më i miri te Prishtina, kurse te skuadra bullgare Nikolay Nikolov me 10 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League