Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BILETAT

Prishtina e gatshme për të hapur sezonin në BIBL

Prishtina e gatshme për të hapur sezonin në BIBL


11 October, 2021 @14:51

Skuadra e Prishtinës nesër edhe zyrtarisht i rikthehet Ligës Ballkanike, pasi që luan ndeshjen e parë të stinorit si vendas në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve.

Bardhekaltërit do të kenë në dispozicion 280 bileta në shitje për duelin e të martës, 12 tetor që nis në ora 19:00 ndërsa kundërshtar është ekipi bullgar, Akademik nga Plovdivi.

“Biletat dalin në shitje nesër dhe çmimi i tyre do të jetë 3 (tre) euro,” ka bërë të ditur klubi nga kryeqyteti, ndërsa për lokacionin e shitjes dhe orarin ka thënë se do të bëj një njoftim më vonë!

Prishtina është skuadra e vetme nga Kosova që këtë stinor garon në BIBL, pasi që ditë më parë Peja u largua nga garat.


TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (V)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (V)

11/10/21 @ 11:58

ISH-TRAJNERI I BASHKIMIT

Furkan Saglik fillon me fitore në Superligën e Femrave në Turqi

FBK Liga e Femrave

Furkan Saglik fillon me fitore në Superligën e Femrave në Turqi

10/10/21 @ 22:35

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (I)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (I)

10/10/21 @ 22:06

VIDEO

Highlights: Drita-Ylli

FBK Superliga

Highlights: Drita-Ylli

10/10/21 @ 21:46

VIDEO

Highlights: Bashkimi-Trepça

FBK Superliga

Highlights: Bashkimi-Trepça

10/10/21 @ 21:41

DRITA - YLLI

Fitorja e parë me 100+ pikë të shënuara për kampionin

FBK Superliga

Fitorja e parë me 100+ pikë të shënuara për kampionin

10/10/21 @ 21:07

LAJMI I FUNDIT

Klubi nga Kosova largohet nga BIBL 21/22

Balkan League/International

Klubi nga Kosova largohet nga BIBL 21/22

06/10/21 @ 12:52

KARAGAÇ

Peja hap stinorin në BIBL

Balkan League

Peja hap stinorin në BIBL

30/09/21 @ 16:39

NË KRYEQYTET

Dachon Burke prezantohet te Prishtina

FBK Superliga/Balkan League/International/Transfere

Dachon Burke prezantohet te Prishtina

30/09/21 @ 16:04

KALENDARI I PRISHTINËS

Orari i ndeshjeve të Prishtinës në BIBL

Balkan League

Orari i ndeshjeve të Prishtinës në BIBL

28/09/21 @ 16:18

KALENDARI I PEJËS

Orari i ndeshjeve të Pejës në BIBL

Balkan League

Orari i ndeshjeve të Pejës në BIBL

28/09/21 @ 16:13

NË KRYEQYTET

Prishtina zyrtarizon playin, Dachon Burke

FBK Superliga/Balkan League

Prishtina zyrtarizon playin, Dachon Burke

24/09/21 @ 16:11

LIGA BALLKANIKE

Kampioni i Bullgarisë në BIBL, futet në grup me KB Peja

Balkan League

Kampioni i Bullgarisë në BIBL, futet në grup me KB Peja

22/09/21 @ 15:14

KARAGAÇ

Stephen Maxwell zyrtarizohet si lojtar i ri i KB Peja

Liga Unike/FBK Superliga/Balkan League/Transfere

Stephen Maxwell zyrtarizohet si lojtar i ri i KB Peja

20/09/21 @ 16:06

KARAGAÇ

Largohet Shoshi, Peja zyrtarizon zëvendësimin

Liga Unike/FBK Superliga/Balkan League/International/Transfere

Largohet Shoshi, Peja zyrtarizon zëvendësimin

13/09/21 @ 18:11

HIDHET SHORTI

Peja dhe Prishtina, kuptojnë kundërshtarët e grupeve në BIBL

Balkan League

Peja dhe Prishtina, kuptojnë kundërshtarët e grupeve në BIBL

26/08/21 @ 14:22


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League