Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA

Peja përforcohet me lojtarin amerikan nga G-League

Peja përforcohet me lojtarin amerikan nga G-League


5 November, 2021 @21:43

Pas humbjes nga Prishtina në derbin e luajtur dje, Peja sot është përforcuar me lojtarin amerikan, Tyrone White.

White është i gjatë 200 cm dhe luan në pozitën 3. Ai gjatë karrierës së tij ka luajtur në G-League në SHBA.

Tyrone White gjithashtu ka luajtur edhe në elitën e basketbollit në Argjentinë, Venezuelë e Meksikë.

TABELA AKTUALE

Peja aktualisht me 6 fitore e 4 humbje gjenedt në pozitën e tretë në Superligë.


KBF PENZA - KBF PRISHTINA

Mgbeike me double-double, KBF Prishtina e pamposhtur

FBK Liga e Femrave

Mgbeike me double-double, KBF Prishtina e pamposhtur

05/11/21 @ 21:20

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (IX)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (IX)

05/11/21 @ 18:58

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prizreni-Trepça

FBK Superliga

Highlights: Prizreni-Trepça

04/11/21 @ 22:21

PRISHTINA E RE - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi vazhdon pa humbje

FBK Liga e Parë

Vëllaznimi vazhdon pa humbje

04/11/21 @ 21:57

PRIZRENI - TREPÇA

Trepça e mposht përsëri Prizrenin, ngritet në krye të Superligës

FBK Superliga

Trepça e mposht përsëri Prizrenin, ngritet në krye të Superligës

04/11/21 @ 20:43

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Prishtina

FBK Superliga

Highlights: Peja - Prishtina

04/11/21 @ 20:19

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (IX)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (IX)

05/11/21 @ 18:58

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prizreni-Trepça

FBK Superliga

Highlights: Prizreni-Trepça

04/11/21 @ 22:21

PRIZRENI - TREPÇA

Trepça e mposht përsëri Prizrenin, ngritet në krye të Superligës

FBK Superliga

Trepça e mposht përsëri Prizrenin, ngritet në krye të Superligës

04/11/21 @ 20:43

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Prishtina

FBK Superliga

Highlights: Peja - Prishtina

04/11/21 @ 20:19

PRIZRENI - TREPÇA

Ç3: Thellohet epërsia në Prizren

FBK Superliga

Ç3: Thellohet epërsia në Prizren

04/11/21 @ 20:11

PRIZRENI - TREPÇA

Nga -12 pikë në 8 pikë epërsi, përfundon pjesa e parë në Prizren

FBK Superliga

Nga -12 pikë në 8 pikë epërsi, përfundon pjesa e parë në Prizren

04/11/21 @ 19:39

PRIZRENI - TREPÇA

Ç1: Prizreni me 12 pikë epërsi pas 10 minutave lojë

FBK Superliga

Ç1: Prizreni me 12 pikë epërsi pas 10 minutave lojë

04/11/21 @ 19:18

SENEGALEZI DEBUTOI

Debutim bindës i Faye në Superligë

FBK Superliga

Debutim bindës i Faye në Superligë

04/11/21 @ 19:07

PEJA - PRISHTINA

Prishtina i hakmirret Pejës, fiton derbin në “Karagaç”

FBK Superliga

Prishtina i hakmirret Pejës, fiton derbin në “Karagaç”

04/11/21 @ 18:57

FORMACIONET STARTUESE

Pesëshet e para: Prizreni-Trepça

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prizreni-Trepça

04/11/21 @ 18:55


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga