Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Drita - Prizreni

Pesëshet e para: Drita - Prizreni


18 November, 2021 @16:49

Ndeshja e parë e sotme do të luhet në mes të Dritës dhe Prizrenit.

Me marrëveshje të dyanshme, për shkak të renovimit të sallës në Gjilan, ndeshja do të luhet në Prizren.

Caktohen pesëshet zyrtare të skuadrave.

DRITA: Marcus Myers, Qëndrim Demi, Isaiah Johnson, Enis Morina, Bardh Jakupi

PRIZRENI: Ivan Koljevic, Michael Green, Arti Hajdari, Qëndrim Ajazaj, Urim Zenelaj.


LISTA FINALE

Marmarinos vendos: Kjo është 12-shja finale e Kosovës për kualifikime

Përfaqësuesja/International

Marmarinos vendos: Kjo është 12-shja finale e Kosovës për kualifikime

18/11/21 @ 14:00

SERHAT SEHIT

Do të përmirësohemi

FBK Superliga

Do të përmirësohemi

18/11/21 @ 13:40

BRANIMIR PAVIC

U përmirësuam pas çerekut të parë dhe fituam me meritë

FBK Superliga

U përmirësuam pas çerekut të parë dhe fituam me meritë

18/11/21 @ 13:34

PREZANTIMI

FBK prezanton logon e QNB

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

FBK prezanton logon e QNB

18/11/21 @ 11:06

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Bashkimi - Rahoveci

FBK Superliga

Highlights: Bashkimi - Rahoveci

17/11/21 @ 23:17

SERHAT SEHIT

Do të përmirësohemi

FBK Superliga

Do të përmirësohemi

18/11/21 @ 13:40

BRANIMIR PAVIC

U përmirësuam pas çerekut të parë dhe fituam me meritë

FBK Superliga

U përmirësuam pas çerekut të parë dhe fituam me meritë

18/11/21 @ 13:34

PREZANTIMI

FBK prezanton logon e QNB

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

FBK prezanton logon e QNB

18/11/21 @ 11:06

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Bashkimi - Rahoveci

FBK Superliga

Highlights: Bashkimi - Rahoveci

17/11/21 @ 23:17

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Ylli

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Ylli

17/11/21 @ 21:14

BASHKIMI - RAHOVECI

Bashkimi deklason Rahovecin, thellohet kriza e vreshtarëve

FBK Superliga

Bashkimi deklason Rahovecin, thellohet kriza e vreshtarëve

17/11/21 @ 20:58

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç3: Bashkimi 10 minuta larg fitores

FBK Superliga

Ç3: Bashkimi 10 minuta larg fitores

17/11/21 @ 20:21

BASHKIMI - RAHOVECI

5 lojtarë me pikë dyshifrore, përfundon pjesa e parë

FBK Superliga

5 lojtarë me pikë dyshifrore, përfundon pjesa e parë

17/11/21 @ 19:45

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

FBK Superliga

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

17/11/21 @ 19:18

PRISHTINA - YLLI

Përmbysje për fitore, Ylli edhe pa Kastratin e Morinën mposhtë Prishtinën

FBK Superliga

Përmbysje për fitore, Ylli edhe pa Kastratin e Morinën mposhtë Prishtinën

17/11/21 @ 19:03


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga