Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Prizreni

Pesëshet e para: Trepça - Prizreni


16 January, 2022 @18:55

Publikohen pesëshet e para të Trepçës dhe Prizrenit.

TREPÇA: Ty Cockfield, Amin Hot, Drilon Hajrizi, Samir Zekiqi, Andrew Gordon

PRIZRENI: Ivan Koljevic, Arti Hajdari, Courtney Fells, Jordan Lyons, Urim Zenelaj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga