Të gjitha lajmet

PRISHTINA

Prishtina me 3 miqësore pas Superkupës

FOTO / Prishtina

Prishtina me 3 miqësore pas Superkupës


19 January, 2021 @20:34

Prishtina do të ndeshet me Dritën më 23 janar në kuadër të Superkupës së Kosovës.

Më pas skuadra e Prishtinës do t’i luaj 3 ndeshje miqësore.

Së pari më 26 janar, do të takohet me skuadrën Chayka, më 29 janar me Orenburg dhe më 31 janar me Rukh Lviv.


SHQIP në BOTË

Pak minuta për Vojvodën në fitoren e Torinos

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Pak minuta për Vojvodën në fitoren e Torinos

19/02/21 @ 22:54

SHQIP në BOTË

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

International

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

19/02/21 @ 22:21

SHQIP në BOTË

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

International

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

19/02/21 @ 21:57

BUNDESLIGA

Forma e André Silva problem për Jovic

Bundesliga

Forma e André Silva problem për Jovic

19/02/21 @ 21:45

PREMIER LEAGUE

Manchester City ekipi më i mirë në Evropë sipas Artetës

Premier League

Manchester City ekipi më i mirë në Evropë sipas Artetës

19/02/21 @ 21:22

EUROLEAGUE

Fitorja e 10 rresht për Fenerbahçen

Euroleague

Fitorja e 10 rresht për Fenerbahçen

19/02/21 @ 21:11

VËLLAZNIMI

Tiwian Kendley amerikani i ri te Vëllaznimi

FBK Superliga

Tiwian Kendley amerikani i ri te Vëllaznimi

19/02/21 @ 21:06

MILAN - INTER

Milani me mungesë në derbin kundër Interit

Serie A

Milani me mungesë në derbin kundër Interit

19/02/21 @ 21:04

PREMIER LEAGUE

Cavani mund të qëndroj në Manchester United

Premier League/Transfere

Cavani mund të qëndroj në Manchester United

19/02/21 @ 20:50

JUVENTUS

Juventus me shansa të mira për Milik

Serie A/Ligue 1/Transfere

Juventus me shansa të mira për Milik

19/02/21 @ 20:49


Të gjitha lajmet nga