Të gjitha lajmet

Ç3: SHQIPËRIA - QIPRO

Shqipëria përmbys epërsinë e Qipros

Foto: fiba.com

Shqipëria përmbys epërsinë e Qipros

23 February, 2020 @18:23

Kuqezinjtë janë këndellur pas pushimit 10 minutësh në përballje ndaj Qipros dhe kanë shkrirë epërsinë e tyre nga pjesa e parë, për të përfunduar çerekun e tretë në epërsi 22-15, për rezultatin e përgjithshëm 49-48.

Gjithçka do të vendoset në 10 minutëshin e fundit të ndeshjes, derisa Celis Tafilaj është më efikasi te kuqezinjtë me 15 pikë të shënuara deri tash.

CORONAVIRUS

As në kohëra të pandemisë, s’harrohet Drazen Petrovic

20 March, 2020 @17:50

Adhuruesit e basketbollit dhe të legjendës Drazen Petrovic, nuk e kanë harruar atë as në kohëra të pandemisë coronavirus që…

MADRID

Real Madrid konfirmon lojtarin me Coronavirus

12 March, 2020 @12:20

Faqja zyrtare e Real Madridit ka bërë të ditur se basketbollisti i ekipit të parë të tyre, është testuar pozitiv…

RAHOVEC

Tyree Griffin lojtar i ri i Rahovecit

9 March, 2020 @21:44

Nënkampioni aktual i Kosovës dhe ekipi që nuk arriti të përfundojë stinorin në BIBL, duke u tërhequr nga garat, KB…

PRISHTINË

Prishtina rikthen Constantinidesin

5 March, 2020 @23:41

Trajneri i parë qipriot në Superligë të Kosovës, Antonis Constantinides, po i rikthehet Superligës. Constantinides para pak çastesh është…

ISLANDA MPOSHT SLLOVAKINË

Kosova, lidere e pastër e grupit. Islanda mposht Sllovakinë

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

23 February, 2020 @22:43

Në duelin e dy rivalëve të radhës të Kosovës në parakualifikime për Botërorin 2023, Islanda e Craig Pedersenit ka mposhtur…

Të gjitha lajmet nga International