Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NBA

Suns, skuadra e parë që siguron Play Offin

Suns, skuadra e parë që siguron Play Offin


10 March, 2022 @11:08

Phoenix Suns, duke e mposhtur Miami Heatin me rezultat 90-111, e siguroi Play Offin.

Suns u bë skuadra e parë që siguroi Play Off 2021/22 në NBA.

Phoenix aktualisht gjendet në pozitën e parë në Konferencën Perëndimore me 53 fitore e 13 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga NBA